top of page
DSC_8833_edited.jpg

Eyre Studio OÜ, loodud 2015. aastal, viib ellu iga kliendi tikkimissoovid. Meie armas töökoda asub Kesk-Eestis, Põltsamaal. Me teeme põhiliselt masintikandeid, aga pakume ka käsitikandi teenust. Meie pisike, aga usin, pühendunud ja kogenud ema-tütre tiim kujundab ning tikib Teile omapärase, kvaliteetse kui ka vastupidava tikandi just Teie soovidele. Kõik ideed on oodatud: dekoratiivsed tikandid, logotikandid, kingitused ja nimesildid.

Tikand ei ole ainult käsitöö, vaid kunst. Tikand aitab luua kuuluvust ja rääkida loo oma päritolust. Samuti on tikand viis, kuidas näidata oma ainulaadset stiili/maitset, esindada enda brändi, aga ka säilitada mälestusi. Seetõttu iga tellimus on meile samaväärne. Erilist tähelepanu pöörame nii kvaliteedile, disainile kui ka parima lahenduse pakkumisele, lähtudes Teie soovidele, eelarvele ja ajaplaanile.

Kas tekkis idee? Täida tellimusankeet või võta meiega ühendust: eyrestudio@gmail.com

Pilt: Liina Laurikainen

Screenshot 2022-10-12 231915.jpg

Video: Käty Olup

MEIE TIIM

eirekulbin.jpg

Eire Kulbin

Tulihingeline kunstnik ja käsitööline, kellele meeldib katsetada uusi ja huvitavaid tehnikaid. Samuti on Eirel pikaajaline kogemus müügitöös ja graafilises disainis. Kõik need oskused aitavad luua maitsekaid tikandeid, kui ka pakkuda ainulaadset teenindust.

 

Oma vanaema kaudu on Eire seto juurtega, kust algas ka ta huvi Eesti rahvusmustrite vastu, mis on ta põhiliseks inspiratsiooniallikaks disainide loomisel.

 

Eire hindab enesearengut: on alati valmis väljakutseks!

sally1.jpg

Saveliin Uusküla

Agar tikkija, eriti meeldivad käsi- ja pärltikand. Saveliin on ka moedisaini huviline, mida õppis ülikoolis Inglismaal koos praktika aastaga Londonis. Nelja aasta jooksul sai ta baasteadmised moemaailmast, kuidas valmistada rõivad nullist, moeshowde elluviimine jne. Samuti omandas oskused programmides: Photoshop ja Illustrator.

Loodus on Saveliinile väga hingelähedane, kui ka suurimaks inspiratsiooniks. Kõige paremad ideed tulevad tal just jalutades looduses: märgates detaile, värve, mustreid ja tekstuure.

Saveliin hindab uuendusmeelsust: alati valmis katsetama ideid, et muudatustega kaasas käia ja tagada jätkusuutlik areng pikas perspektiivis.

bottom of page